Wesoła CiuchciaLaser fun

laserfun

Laser Fun to pierwsze w Płocku miejsce do gry w laserowego paintballa. Zabawa ta jest całkowicie bezpieczna. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanym pomieszczeniu Laser Arenie.

Sceneria rodem z gier komputerowych znalazła miejsce w rzeczywistości. Sieć labiryntów i ogromne stalowe beczki wprowadzają graczy w klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, światła ledowe,   fluorescencyjne grafiti. Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe i unoszący się tajemniczy dymu sprawiają, że odczuwa się dreszczyk emocji.   

Drugą atrakcją Laser Fun jest Laserowy Labirynt.

Rodzinne Centrum RozrywkiRodzinne Centrum RozrywkiLaser FunRodzinne Centrum Rozrywki

Interaktywna gra składa się z zestawu laserów ustawionych w formie przeszkód. Zadaniem gracza jest pokonanie przeszkód i dotarcie na przeciwległy koniec pomieszczenia oraz powrót. Każde przerwanie wiązki lasera jest odpowiednio sygnalizowane i wpływa ujemnie na punktację. Na ścianach zainstalowano 16 laserów wraz z czujnikami. Celem gry jest zdobycie jak największej ilości punktów. W grze jednocześnie bierze udział tylko jedna osoba, rywalizacja z innymi polega na uzyskaniu jak najkrótszego czasu przejścia bez przerwania wiązki laserowej.

Kapsuła Czasu to specjalna sala w której można zorganizować:

  • Przyjęcia Urodzinowe (dla starszych dzieci i młodzieży).
  • Imprezy integracyjne.
  • Wspólną zabawę dla całych Rodzin!

Wszystkie te atrakcje razem wzięte są czymś czego jeszcze nie przeżyliście – dlatego serdecznie ZAPRASZAMY.

Cenny możecie znaleźć w zakładce Cennik- Laser Fun

Najnowsze zdjęcia

Kontakt

Rodzinne Centrum Rozrywki
Wesoła Ciuchcia i Laser Fun
C.H. Atrium Mosty
lokal (I piętro)
ul.Tysiąclecia 2a
09-400 Płock

Masz pytania? Napisz do nas!

Przejdź do formularza Strzałka

Facebook
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Wesoła Ciuchcia. Projekt i wykonanie: Hedea.pl


Laser Fun

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.