Wesoła CiuchciaLaser fun

Rodzinne Centrum Rozrywki to nowoczesny, klimatyzowany lokal składający się z dwóch części: Sali zabaw „Wesoła Ciuchcia”  oraz  „Laser Fun” o łącznej powierzchni około 1000 m2.

Wesoła Ciuchcia

„Wesoła Ciuchcia”  sala zabaw, gdzie na dzieci w wieku 1-12 lat, czekają różnorodne atrakcje:

  • Duża konstrukcja zabawowa, podwójna zjeżdżalnia, baseny z piłeczkami, armatki pneumatyczne,  trampolina, ścianka wspinaczkowa, karuzela oraz wiele NOWOŚCI.
  • Dzieci mogą wcielić się w rolę „ Spiderman’a” próbując swoich sił na specjalnej pajęczynie.
  • Maluchy mają  ochotę pozjeżdżać  na pontonie, wystarczy przyjść do nas, specjalnie na Nich czekają: tor rolkowy i ślizg pontonowy.
  • Dla miłośników sportu mamy boisko multisportowe. Już żadna pogoda nie zepsuje ważnego meczu w piłkę nożną, ręczną czy koszykówkę.
  • W trosce o najmłodszych przygotowaliśmy oddzieloną „ Strefę Maluszka”.  Wszystkie urządzenia i zabawki są dostosowane do wieku dzieci.
  • U nas każdy milusiński, może zamienić się w „Małego Artystę”, malując bezkarnie po ścianie w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu.
  • Dodatkowo Sala Zabaw została tak zaprojektowana , aby również rodzice mogli odpocząć w „ Poczekalni”. Wygodne kanapy same się proszą aby usiąść , napić się gorącej kawy/ herbaty , poczytać prasę, lub skorzystać z darmowej sieci wi-fi , a przy tym jednocześnie  cieszyć się szczęściem dziecka.
  • Gdy głód dopadnie naszych Gości wcale nie musi oznaczać to końca zabawy. Bar z napojami, słodkimi oraz ciepłymi przekąskami ( nuggetsy, frytki, hot dogi , zapiekanki, gofry) jest do Waszej dyspozycji.
  • W tym kolorowym miejscu proponujemy zorganizowanie wyjątkowych, niezapomnianych przyjęć urodzinowo/ imieninowych dla swoich pociech.
  • Przygotowaliśmy również specjalną ofertę wejść dla grup zorganizowanych.

Laser Fun

„Laser Fun” jedyne miejsce w Płocku do gry w laserowy paintball. Zabawa ta jest całkowicie bezpieczna, przeznaczona dla strasznych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach: Arenie laserowej i Labiryncie laserowym.

Rodzinne Centrum RozrywkiLaser Fun

Sceneria rodem z gier komputerowych odnalazła się w rzeczywistości. Sieć labiryntów i ogromne stalowe beczki wprowadzają graczy w klimat pełen przygód i niespodzianek. Nastrój podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, światła ledowe oraz fluorescencyjne graffiti.

Do tego odpowiednio dobrana muzyka, efekty dźwiękowe, tajemniczy dym sprawiają, że odczuwa się dreszczyk emocji.

 

Laser FunRodzinne Centrum Rozrywki

Oferta Rodzinnego Centrum Rozrywki dedykowana jest dla całych Rodzin, młodsze dzieci mogą korzystać z atrakcji „Wesołej Ciuchci”, starsze wraz z rodzicami mogą aktywnie spędzać czas w „Laser Fun”.

Serdecznie Zapraszamy, przyjdź i dobrze się baw ze swoimi przyjaciółmi i bliskimi.

Najnowsze zdjęcia

Kontakt

Rodzinne Centrum Rozrywki
Wesoła Ciuchcia i Laser Fun
C.H. Atrium Mosty
lokal (I piętro)
ul.Tysiąclecia 2a
09-400 Płock

Masz pytania? Napisz do nas!

Przejdź do formularza Strzałka

Facebook
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 Wesoła Ciuchcia. Projekt i wykonanie: Hedea.pl


Laser Fun

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.